charakter pracy
branża
województwoSzukanie zaawansowane
Oferty telepracy Oferty pracy Baza danych firm
FirmaFirma
NewsletterNewsletter
Bądź zawsze na biężąco!
Subskrybuj nasz newsletter!


Twój adres e-mail:

Praca w miastachPraca w miastach
Najnowsze oferty pracy  Idea

Obserwując duże zmiany na rynku pracy i  nowe możliwości, które pojawiły się dzięki błyskawicznie rozwijającym się technologiom informatycznym, zainteresowaliśmy się zjawiskiem telepracy. Mieliśmy świadomość potrzeb rozwinięcia internetowego rynku pracy o profesjonalny portal  zawierający również oferty dla telepracowników i freelancerów.

Pomyśleliśmy o nowatorskim połączeniu ofert pracy, telepracy zleceń z dużą bazą firm - tak powstał TelePracuj.pl.  Połączyliśmy w nim nasze doświadczenia zdobyte w  branży rekrutacyjnej, znajomość rynku pracy i fascynację działającymi na nim zasadami.

W TelePracuj.pl powracamy do tworzenia prawdziwych relacji pomiędzy poszukującymi pracy a pracodawcami. Chcemy świadomie zerwać z bezimiennością tabeli ofert pracy. Powrót do tworzenia efektywnych relacji zapewni efektywny i aktywny kontakt pomiędzy pracodawcą a pracownikiem.

Ideą portalu jest koncentracja na posiadanych umiejętnościach, talentach oraz niepowtarzalności osób poszukujących pracy lub zleceń. Hasłem portalu jest - Pracuj tak jak lubisz, portal ma bowiem pomagać każdemu znaleźć odpowiednią formę pracy dla siebie, dostosowaną do trybu, stylu życia i indywidualnych potrzeb.

Chcemy aby  TelePracuj.pl stał się jednym z głównych portali dotyczących pracy,  telepracy i ważną bazą firm w Polsce.

Mamy świadomość tego, że  prowadzenie portalu wymaga od nas  nieustannego śledzenia zmian zarówno na rynku pracy jak i w nowoczesnych technologiach – dzięki czemu będziemy się cały czas rozwijać.

Wdrażając innowacyjną ideę portalu, chcemy zapewnić firmom pracowników i klientów i co się z tym bezpośrednio łączy wspierać je w rozwoju.

Dziękujemy wszystkim naszym partnerom, którzy przyczynili się do realizacji naszej wizji.

A  poszukujących pracy i pracowników zachęcamy do wypróbowania efektywności TelePracuj.pl podczas korzystania z jego usług.

 

Zespół TelePracuj.pl

CzłonkowstwoCzłonkowstwo
Jeżeli nie posiadasz konta w naszym serwisie - założ je teraz!

Zarejestruj się jako:
» osoba fizyczna
» działalność gospodarcza
Oferty tygodniaOferty tygodnia